Livingstone Music Pub

Originální hospodu – klub s dvacetiletou tradici LIVIN´ – LIVINGSTONE MUSIC PUB s nezaměnitelnou atmosférou tvořenou artefakty a fotografiemi z cest populárního cestovatele Rudy Švaříčka najdete v samém centru Brna v pasáži mezi nám. Svobody a Dominikánským náměstím.

Po generálních opravách nabízí od října 2016 posezení až pro 180 osob, výborně ošetřená piva z Dalešic a dalších  pivovarů, velký výběr destilátů z mnoha destinací, moravská vína sudová i lahvová.

Hlavní prostor s podiem je vhodný k pořádání studentských či firemních večírků, koncertů, stand up comedy, kvízů, beer bong turnajů apod. Jeden ze salónků pro cca 40 osob je ideální pro soukromé oslavy, ve druhém je možnost si zahrát fotbálek a šipky.

Dramaturgie

Svým charakterem club přirozeně inklinuje spíše k alternativnějším žánrům, akustičtějším koncertům, stand up comedy kabaretům apod. ale podium neuzavírá prakticky před ničím

Program

Nabídka

Uspořádejte u nás večírek, narozeniny, nebo firemní party. Užijete si to. Máme výběr vynikajících piv z malých pivovarů a velký výběr destilátů z mnoha destinací. Pivo točíme a ošetřujeme tak, jak to má být. Studený i teplý raut zajistíme.

Nápojový lístek

Zábava

Fotbálek je super retro zábava. Nemusíte celou dobu jen sedět. Zábava se hned rozjede. K dispozici jsou i šipky a flipper.

Fotogalerie